Overvåg og byde på eBay auktioner .
jBidwatcher til Mac kan du søge og byde på eBay auktioner via en nem-at-lære interface. Det kan placere indsatser på dine vegne, sekunder, før en auktion slutter, en praksis kendt som guerillaen. Andre funktioner omfatter træk-og-slip integration til at tilføje auktioner lige fra en browser, oprettelsen af brugerdefinerede faner, der kan tilpasses dobbelt-klik handlinger, My integration eBay, og avancerede funktioner ...
You can report broken links into broken@dailydownloaded.com
. Our editors will review them shortly.
multi-tier ODBC klientdriver for flere databaser
OpenLink Multi-Tier Edition ODBC Driver ogamp; Server Komponenter til Oracle 8i andamp; 9
OpenLink Multi-Tier Edition ODBC Driver ogamp; Server Komponenter til PostgreSQ
OpenLink Multi-Tier Edition ODBC Driver ogamp; Server Komponenter til MySQL 3.