jBidwatcher 2.5.6 > Links

Overvåg og byde på eBay auktioner .

jBidwatcher til Mac kan du søge og byde på eBay auktioner via en nem-at-lære interface. Det kan placere indsatser på dine vegne, sekunder, før en auktion slutter, en praksis kendt som guerillaen. Andre funktioner omfatter træk-og-slip integration til at tilføje auktioner lige fra en browser, oprettelsen af ​​brugerdefinerede faner, der kan tilpasses dobbelt-klik handlinger, My integration eBay, og avancerede funktioner ...

#Link 1:

Hent : cnet.com

You can report broken links into broken@dailydownloaded.com. Our editors will review them shortly.

jBidwatcher 2.5.6 > Se lignende programmer

...

Froq

Nemt gennemse Oracle, MySQL, PostgreSQL, SQL andamp; SQLite databaser .

...

OpenLink Multi-Tier Edition ODBC Driver Generic Client

multi-tier ODBC klientdriver for flere databaser

...

OpenLink Multi-Tier Edition ODBC Driver & Server Components for Oracle 8i & 9i

OpenLink Multi-Tier Edition ODBC Driver ogamp; Server Komponenter til Oracle 8i andamp; 9

...

OpenLink Multi-Tier Edition ODBC Driver & Server Components for PostgreSQL

OpenLink Multi-Tier Edition ODBC Driver ogamp; Server Komponenter til PostgreSQ

...

OpenLink Multi-Tier Edition ODBC Driver & Server Components for MySQL 3.x

OpenLink Multi-Tier Edition ODBC Driver ogamp; Server Komponenter til MySQL 3.